Ми працюємо. Знижено ціну на весь асортимент продукції. Знижки

Продукція поставляється Покупцеві на умовах DDP згідно з Інкотермс-2010 протягом 14 робочих днів з дня отримання Постачальником оплати за товар. Це означає, що ми надамо товар, що пройшов експортне та імпортне митне очищення, і готовий до розвантаження з прибулого транспортного засобу в розпорядження покупця у зазначеному місці призначення. За фактом відвантаження нами надається видаткова накладна та технічний паспорт товару.

Датою передачі від Постачальника до Покупця вважається дата виписки видаткової накладної на відвантажену (передану) продукцію. Передача продукції Продавцем здійснюється лише уповноваженому представнику Покупця. Повноваження такого представника мають бути підтверджені відповідним документом, оформленим у належному порядку.

Приймання продукції за якістю здійснюється Покупцем відповідно до Інструкції про порядок приймання продукції виробничо-технічного призначення та товарів народного споживання за якістю. Приймання Товару за кількістю провадиться Покупцем відповідно до Інструкції про порядок приймання продукції виробничо-технічного призначення та товарів народного споживання за кількістю.

Право власності на продукцію від Постачальника до Покупця переходить у момент підписання уповноваженим представником Покупця видатковою накладною.

Ризик випадкового знищення або випадкового пошкодження продукції переходить від Постачальника до Покупця з відвантаження останньому продукції.