Ми працюємо. Знижено ціну на весь асортимент продукції. Знижки

Як правило, більшість систем кріплення проектуються індивідуально під потреби замовника з урахуванням характеристик будівельного майданчика, даних геодезичної зйомки та геології ґрунту, а також з урахуванням вітрових навантажень та сейсмічної активності району. Однак розроблені типові рішення, які вже можуть бути швидко адаптовані під вимоги замовника. , Вироблені з високоякісної рулонної сталі, в комбінації з якими застосовуються алюмінієві профілі різного перерізу. Всі конструкції, що поставляються нами, проходять додатковий антикорозійний захист. Для сталевих елементів це гаряче цинкування, покриттям 70-150мкм, для алюмінієвих - анодування 10-20мкм. Дані рішення дозволяють скоротити швидкість виникнення корозії сталі та старіння алюмінію та дозволяють гарантувати термін служби на вироби не менше 25 років.

Необхідна складова будь-якої сонячної електростанції – системи кріплення для сонячних панелей. Головна різноманітність зосереджена у складових кріплення напрямних до покрівлі. Тут можна відзначити 2 види кріплення: кріплення, що не порушує єдність покрівлі, та кріплення, що протикають покрівельний матеріал.

Залежно від того, який тип покрівлі у вас встановлений, а також який спосіб монтажу підходить вам більше і вибирають тип кріплення сонячних панелей.

Отже, є кілька основних типів системи кріплення для сонячних панелей:

  • оцинкований;
  • з нержавіючої сталі;
  • наземні;
  • дахові кріплення.

Різновиди матеріалів для систем кріплення сонячних панелей

Чорний метал. Менш надійний матеріал, що потребує періодичного фарбування, проте економічніший за аналоги вироблені з кольорового металу.

Оцинкована сталь. Ціна матеріалу значно дорожча за перший вид, однак, термін служби тривалий. Можна сказати, що такий довговічний матеріал.

Анодований алюміній. Виділяється легкістю та стабільністю до ворожих обставин природи. Цей матеріал не піддається утворенню іржі.

Вибір системи кріплення

Вибір систем кріплення нашою фірмою включає як статичні, так і динамічні системи, що розташовуються на землі та будовах кожного виду. В основі пристроїв є металеві полегшені гнуті профілі, виготовлені з якісної рулонної сталі. Також застосовують алюмінієві профілі різного розрізу.

Системи проходять додатковий захист від корозії. Для сталевих компонентів це гаряче цинкування, покриттям від 70-150 мкм, для алюмінієвих – анодування від 10-20 мкм. Постанови дають змогу скоротити швидкість появи іржі сталі, старіння алюмінію та дають можливість забезпечувати тривалий термін роботи – не менше двадцяти років.

Який принцип роботи?

Сонячні панелі для дачі чи будь-якого іншого призначення функціонують за принципом явища внутрішнього фотоефекту. Під впливом світла в напівпровідниках виникають вільні носії заряду – “дірки” та електрони – під впливом електричних полів початківці впорядковано рухатися. Це і є постійний струм.

Простіше висловлюючись, генерація електроенергії відбувається за рахунок перетворення сонячного освітлення через кремній фотоелемента в електричний струм. Цей струм вважається стабільним, у свою чергу інвертор його перетворює на змінний (той, що у нас в розетці) і орієнтує на електромережу.

Як правило, більшість із представлених у нас на сайті систем кріплення сонячних панелей проектуються в індивідуальному порядку відповідно до потреб конкретного замовника. При розрахунках беруться до уваги характеристики будівельного майданчика, геодезичні дані, вітрові навантаження та сейсмічна активність вашого району. Але варто врахувати, що вже є розроблені готові кріплення, які легко адаптуються під індивідуальні вимоги замовника.

Купити кріплення сонячних панелей

Усі комплектуючі, які вступають у кріплення сонячних панелей на даху, ми можемо доставити до будь-якого міста. Коли у клієнта з’являться сумніви щодо застосування окремих елементів, він зможе звернутися за допомогою до менеджера компанії.

Слід брати до уваги й те, що нерозумна економія на витратних матеріалах може спричинити непередбачені результати. Необхідно припустити, з якими навантаженнями потрібно мати справу в ході експлуатації, і обміркувати, як вплинуть на надійність монтажу інтенсивні опади: злива або сніг. Алюмінієве кріплення сонячних панелей на даху має антикорозійні якості, що значно продовжує період його роботи. Слід брати до уваги також і матеріал, з якого виготовлений дах будівлі.

Кріплення сонячних панелей на покрівлі потрібно вибрати відповідно до технічних розрахунків. Їх можна зробити особисто, проте значно краще доручити їх фахівцям із професійної фірми, які зроблять все правильно на 100%. Експерти зроблять необхідні виміри і визначать, які різновиди кріплення необхідно використовувати в конкретному випадку.

Для детальної інформації та купівлі системи кріплення для сонячних панелей переходьте на сайт компанії  та ознайомтеся ближче з типами кріплень та їх характерними рисами. За потреби консультант допоможе зробити вибір, підкаже оптимальний варіант і не дозволить зробити помилку, яка надалі обійдеться у круглу суму грошей!