Ми працюємо. Знижено ціну на весь асортимент продукції. Знижки

Енергоаудит сонячних електростанцій

Ми зможемо покращити працездатність, допоможемо отримати максимальний термін експлуатації та максимальну енергоефективність системи

Безвідмовна робота сонячних панелей та всіх елементів сонячної електростанції є необхідною умовою для ефективного виробництва електроенергії та прибутковості інвестицій у сонячну електростанцію (окупність СЕС). Щоб гарантувати тривалу безаварійну роботу, потрібний періодичний аудит (діагностика, рекомендації щодо усунення недоліків) всіх елементів сонячної електростанції. Це дозволить отримати максимальний термін експлуатації системи та максимальну ефективність.

Тестування та діагностика СЕС з використанням тепловізорних камер дозволяє швидко виявити дефекти чи потенційні проблеми на рівні осередків або всієї сонячної панелі, а також виявити можливі проблеми електричних з'єднань. Контроль якості сонячного поля проводиться за нормальних умов експлуатації під навантаженням і не вимагає відключення системи.

Для чого це потрібно робити?

1. Щоб виявити несправні сонячні панелі (модулі) вже на стадії монтажу сонячної станції або в процесі її експлуатації, що дозволить вам гарантійну заміну бракованих або несправних сонячних панелей.

2. Визначити можливі проблеми електричних з'єднань та, як наслідок, усунути дані несправності, підвищивши продуктивність сонячної станції загалом.

3. Знайти неефективні сонячні панелі, зі зниженим ККД, які впливають на рівень генерації електроенергії.

Перевірки, починаючи з контролю якості сонячних панелей, а потім періодичні огляди, за допомогою тепловізора, рекомендується проводити відразу на етапі монтажу електростанції для перевірки якості робіт підрядника. Далі, бажано робити контрольний аудит, двічі на рік: на початку весни та восени, після зимово-літніх температурних явищ та факторів – це забезпечить повний та простий моніторинг стану сонячної електростанції та дасть можливість використовувати сонячні панелі максимально продуктивно протягом тривалого періоду часу.
Тепловізор
FLIR Е8Х
Ми використовуємо високоякісний тепловізор FLIR Е8Х оснащений ІЧ детектором з роздільною здатністю 320 х 240 пікселів. Низька роздільна здатність (наприклад, 80 х 60) не дозволяє детально проаналізувати зображення та визначити дефекти.
При послідовному підключенні сонячних панелей несправність одного з елементів може призвести до часткової або повної втрати потужності всієї СЕС.

Термографія дозволяє швидко знайти панелі, які мають проблемні ділянки. Зниження ККД сонячних модулів може призвести до значного збільшення періоду амортизації установки.

Крім того, у зв'язку з тим, що сонячні панелі складаються з величезної кількості напівпровідникових елементів, виділення тепла в несправному елементі може призвести до руйнування сусідніх елементів. проблема буде розростатися з часом.

Збільшення температури будь-якого з компонентів обладнання на 10°С вище робочої температури, рекомендованої виробником, може призвести до скорочення терміну служби. Це може спричинити значні витрати на переобладнання та технічне обслуговування вашої сонячної електростанції.