Ми працюємо. Знижено ціну на весь асортимент продукції. Знижки

Як працюють сонячні батареї?

Сонячна батарея – пристрій, що перетворює сонячну енергію на постійний електричний струм.

Принцип роботи Сонячних батарей ґрунтується на передачі вільних електронів між шарами фотоелементів, під впливом сонячного випромінювання. Для розрахунку сонячного випромінювання було прийнято термін «Сонячна інсоляція» – це кількість сонячної енергії на один квадратний метр за конкретний проміжок часу.

Нижче наведено карту сонячної інсоляції України:

Як впливає рівень сонячної інсоляції на кількість енергії, що генерується?

Конструктивно сонячні батареї поділяються на два типи: монокристалічні та полікристалічні. Головна відмінність у коефіцієнті корисної дії. Більшість представлених на ринку сонячних батарей мають ККД близько 15-17%. З цього випливає, що при значенні інсоляції 1000Вт/м2 один квадратний метр сонячна батарея видаватиме 150-170Вт.

Оскільки сонячні батареї є найважливішим елементом сонячної електростанції, першочерговою необхідністю є правильний вибір сонячних батарей.

Як вибрати сонячні батареї?

Останні п’ять років світовий ринок сонячних батарей зазнає справжнього буму. Безліч виробників представляють свою продукцію. Найбільш успішні виробники були розподілені у загальносвітовій класифікації, що складається з трьох рівнів: Tier 1 (найвищий рівень якості), Tier 2 (середній рівень якості), Tier 3 (низький рівень якості). Нижче наведені компанії, що потрапили в Tier 1:

Всім цим виробникам та панелям надано клас якості А. Всі ці виробники дають довгострокову гарантію на свою продукцію і гарантують працездатність панелей протягом мінімум 25 років.

У каталогах нашої компанії представлені деякі з них.